Produktai

Servisas

Įmonė UAB „Biomedika“ jau 20 metų veikia Lietuvos medicinos įrangos rinkoje. Sukauptos patirties dėka suprantame, kad klientams reikia ne tik geriausios kainos ir aukščiausios kokybės produkto. Aukščiausios kokybės įranga neatsiejama nuo aukščiausios kokybės aptarnavimo. Todėl UAB „Biomedika“ nuolat investuoja į inžinierių kvalifikaciją ir profesionalumą. Kasmetinis dalyvavimas mokymuose leidžia mums siūlyti naujausias ir pažangiausias technologijas jūsų praktikai bei užtikrinti, kad technika nesukels jums rūpesčių.

Tačiau profesionalumas nieko vertas be greitos ir lanksčios reakcijos į problemas. Mes deklaruojame, kad su jumis susisieksime per 4 valandas nuo problemos pateikimo. UAB "Biomedikos centras" servisas tai ne formali garantinė priežiūra, o nuoširdus dialogas ir bendradarbiavimas visais jums rūpimais klausimais. Nuolatos palaikomas dialogas su gamintojų servisu garantuoja, kad neišsprendžiamų problemų nėra. Servisui naudojame tik originalias gamintojų detales, todėl garantuojame įrangos patikimumą ir kokybę bet kuriuo metu. Techninis aptarnavimas atliekamas griežtai pagal gamintojų nurodymus, kad užtikrinti sklandžią jūsų darbo veiklą.

 

Jei iškilo problemų, ieškote unikalios situacijos sprendimo ar tiesiog domina serviso paslaugos, kreipkitės el. paštu odontologija@biomedikoscentras.lt.

     
« Atgal | Į viršų
Vilniuje    
Antakalnio g. 36+370 700 55440

UAB "Biomedikos centras" 

Įm. kodas: 304943503
PVM kodas:LT100011966710
A.s.: 

LT747300010155959883
73000 Swedbank AB