Produktai

KaVo PRIMUS 1058 odontologinis įrenginys

KaVo Primus 1058 odontologinis įrenginys - praktikos metų įrodytas patikimumas

 

KaVo Primus 1058 yra vienas iš labiausiai pasisekusių produktų KaVo praktikoje. Kodėl šis odontologinys įrenginys toks populiarus? Atsakymas paprastas – dėl savo neįtikėtino patikimumo. Visi komponentai ir funkcijos yra suderinti idealiai. Šis įrenginys neturi nieko, kas odontologo darbui galėtų trukdyti. Viskas optimizuota ir dėl to – ekonomiška. Tūkstančiai odontologų visame pasaulyje jau mėgaujasi KaVo Primus 1058 teikiamais privalumais.

Odontologinis įrenginys Primus 1058 Life - Visos odontologijos inovacijos lyg ant delno

The new patient chair. Safe and relaxed.

  • Modernesnis odontologinio įrenginio dizainas suderintas su šiuolaikine spalvų palete
  • Didžiausia apkrova iki 185 kg
  • Integruota Trendelenburg pozicija netikėtoms akimirkoms
  • Pasiekiamos didesnės aukščiausia / žemiausia pozicijos

The new dentist and assistant elements. Sophisticated and simplified.

  • Naujas, modernaus dizaino gydytojo elementas
  • Pagerintas valdymo konceptas turi daugiau tiesioginio pasirinkimo mygtukų
  • Asistento elementas turi aiškią klaviatūrą ir patobulintą patogų valdymą

CONEXIO bendravimo su pacientu sistema. Visiškai pasiruošę

  • KaVo ERGOcam One, lengvai naudojama intraoralinė kamera
  • Naujas aukštos raiškos KaVo monitorius, 19" ir 22"
  • CONEXIO sistemos programinė įranga unikaliu naudojimosi konceptu sujungia paciento valdymo programinę įrangą, 2D radiologijos archyvus ir tiesiogines intraoralines nuotraukas

Laiko patvirtintas - parduota jau virš 40 000 įrenginių

Primus 1058 Life visada buvo sukurtas ilgaamžiškumui.

Aukštos kokybės komponentai vienas su kitu idealiai suderinti, nes gaminami didžiausiu galimu tikslumu. Visas įrenginys, pradedant nuo mažiausio varžtelio, baigiant pačiu korpusu, yra sukurtas didžiausioms apkrovoms ir patvarumui.

Mūsų gaminiams atliekami išsamūs bandymai, siekiant užtikrinti, kad jie atlaikytų kasdienius darbo krūvius. Tai padeda išvengti gedimų ar kitų brangių komplikacijų ir užtikrinti, kad ateityje mumis pasitikėtumėte.

Komplektacija

Naujasis gydytojo elementas. Rafinuotas, supaprastintas.

Keiskite savo gydytojo elementą taip, kad jis puikiai atitiktų jūsų poreikius. Galite laisvai modifikuoti penkių skilčių antgalių padėkliukus ir net vėliau atlikti pakeitimus. Tai suteikia lankstumo ateityje.

Jokio blaškymosi: daugiau tiesioginių mygtukų automatinėms funkcijoms padeda sutaupyti laiko: spalvinės gamos dėka lengviau atskirti, kurios funkcijos skirtos antgaliams, kurios spjaudyklei ar puodukui.

Ergonomiškas efektyvumas kiekvieną dieną: nesvarbu, ar procedūras atliksite sėdėdami ar stovėdami - Primus 1058 Life gydytojo elementas pasižymi rafinuota ergonomika. Išvengsite persitempimo ir kitų smulkių traumų. Optimizuota prieiga užtikrina efektyvų darbą.

Atsipalaidavęs pacientas sutaupo jums svarbaus laiko

Kai klientai patogiai jaučiasi paciento kėdėje, jie daug mažiau muistosi. Naujas apmušalų dizainas yra švelnus ir ergonomiškas, todėl padeda pasiekti šį tikslą. Tai leidžia jums dirbti daug efektyviau ir pilnai susikoncentruoti į procedūrą.

Idealiai tinka visiems poreikiams su pagerintais aukščių diapozonais ir padidinta keliamaja galia.

Geras jums. Geras jūsų pacientui.

Lengvai pritaikykite paverčiamą pagalvėlę ir dviejų jungčių galvos atramą individualiai kiekvienam pacientui pagal indikacijas ar reikiamą dydį. Kai jūsų klientas gerai įsitaisęs, jūs galite patogiai dirbti.

  
Progresyvi atrama:
optimali laikysena ir prieiga odontologui prie paciento.
 Paprasčiausiai patogu:
dviejų jungčių galvos atrama valdoma vos viena ranka ir turi apsisukančią pagalvėlę.

 

Spalvų paletė

   

Pasirinkite spalvinę gamą tinkančią būtent jūsų kabinetui.

Dažų ir apmušalų spalvas galite peržiūrėti čia.

 

Ergonomika

Variantai ir modeliai

Odontologų pamėgtas gydytojo elementas – trys pasitvirtinę modeliai Ergonomiškas našumas kiekvieną dieną
    
Galimos trys aukštos kokybės gydytojo elemento versijos, kurios prisitaiko prie jūsų individualių poreikių ir gydymo procedūrų. Nesvarbu, ar atliekate procedūrą sėdėdami, ar stovėdami, jūsų Primus 1058 Life gydytojo elementas jums rašinuotai padeda. Išvenkite patempimų ar išsinarinimų. Optimizuota prieiga užtikrina efektyvų darbą.
   
 

Stalo tipo versija

Dar daugiau judesio laisvės ergonomiškoms darbo technikoms bet kokioje gydymo padėtyje.

 

Alkūnės tipo versija

Geresni alkūnių ištiesimo ilgiai ir higieniškas žarnelių nukreipimas padeda gerai subalansuotiems antgaliams patogiau įsitaisyti jūsų delne.

 

Vežimėlio tipo versija

Daugiau mobilumo suderinta su paprastu valdymu. Tiesiog patraukite savo vežimėlį, kai norite.

COMPACTchair – patogumas net kompaktiškose erdvėse

   Jeigu ieškote patogios odontologinės kėdės su mažesniais matmenimis, COMPACTchair opcija yra išeitis jūsų KaVo Primus 1058 įrenginiui. Kėdė pritaikyta patogiam atsisėdimui į ją ir atsistojimui po procedūros ir gali būti pakreipiama, kas labai naudinga vyresnio amžiaus pacientams: pritaikoma iš 80° sėdimos pozicijos į gulimą. Kalbėkite su savo pacientais, kol juos pozicionuosite į gulimą padėtį ir pradėkite gydymą, iškart kėdei atsilošus. COMPACTchair taip pat puikiai tinka nedidelėms chirurginėms operacijoms.

KaVo Primus 1058 Life pritaikomas tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams klientams.

 

Higiena

Modernus valymas. Paprastas. Saugus.

 

Kasdienė higiena dar efektyvesnė

Jūsų Primus 1058 Life valomas itin paprastai. Pagrindiniai komponentai, tokie kaip: silikoninis kilimėlis, antgalių padėklas, alkūniniai laikiklių movos ir spjaudyklės dubenėlis lengvai nuimami dezinfekcijai. Visi paviršiai ir užterštos dalys aerozolių šalinimo vietoje yra lengvai valomos.

Paprastesnis valymas - visi paviršiai yra be tarpų.

Išnaudokite vandens galią su HYDROclean

 

Sumažinkite riziką naudodami RKI skalavimo programą

Atsisakykite suskirstymo laiko ir išlaidų, kurios gali atsirasti aptarnaujant amalgamos separatorius ir oro / vandens separatorius. Tiesiog įjunkite automatinę HYDROCLEAN programą, skirtą jūsų gydymo centro amalgamos separatoriaus valymui, siurbimo ir drenažo sistemoms valyti. Švarus ir gėlas vanduo patikimai atskiedžia kraują ir sekretus, užtikrinant, kad šie teršalai nepatektų ir neužblokuotų siurbimo sistemos ir nutekėjimo. Apsisaugokite nuo infekcijų ir pasiekite dabartinius RKI reikalavimus. Primus 1058 Life atlieka standartizuotą ir automatizuotą antgalio valymą darbo dienos pradžioje ir po kiekvieno paciento.

Daugiau saugumo dėl sumažinto atgalinio įsiurbimo efekto

 

Apsaugokite linijas nuo užteršto vandens

Automatinis KaVo antgalių ir variklių anti-įtraukimo vožtuvas apsauga nuo užteršto vandens patekimo į gydymo centrą ir užtikrina, jog jūs, jūsų komanda ir pacientas gali jaustis saugiai.  Užkirskite kelią jūsų linijų užteršimui su DVGW-sertifikuotu vandens bloku. Mikrobų šalinimas su KaVo OXYGENAL 6 užtikrina ilgalaikį bakterijų ir mikrobų pašalinimą. Intensyvi mikrobų naikinimo programa apsaugo jūsų pacientus nuo mikroorganizmų plitimo net po ilgesnio užsistovėjimo - savaitgalių ar atostogų.
 Filtro sistema: tiesiog atidarylite valymo rankenėlę, kad greitai ir saugiai pašalintumėte sunaudotą filtrą.
 

Nepriekaištinga skysčių aušinimo ir skalavimo kokybė užtikrina intensyvų mikrobų šalinimą net ir per ilgesnį užsistovėjimo laiką.

 

Taupykite laiką su iš karto paruoštu naudojimui KaVo DEKASEPTOL geliu. Gelis sudrėkina siurbimo vamzdelius bei siurbimo sistemą ir pasilieka užterštose zonose, vietoje to, kad tiesiog nutekėtų toliau.

     
« Atgal | Į viršų
Vilniuje    
Antakalnio g. 36+370 700 55440

UAB "Biomedikos centras" 

Įm. kodas: 304943503
PVM kodas:LT100011966710
A.s.: 

LT747300010155959883
73000 Swedbank AB