Produktai

Pesaras Laboratoires Gyneas

Pesaras „Laboratoires Gyneas“ (Prancūzija)


Du dydžiai viename (Ø28 mm ir Ø38 mm). Naujo dizaino, elastingos medžiagos. Piramidės forma, lygus ir malonus paviršius. Lengva įsidėti, laikyti ir išimti.

Naudojimas: Gyn&Cube pesaras yra efektyvus makšties nusileidimo ir gimdos iškritimo gydyme. Naudojamas po gimdymo, esant daliniam gimdos iškritimui arba esant pilnam gimdos iškritimui, pasireiškiant nepertraukiam šlapimo nelaikymui sportuojant, esant vidutiniam šlapimo pūslės ir tiesiosios žarnos iškritimui.

Pesaro dydis: nėra taisyklės, kaip pasirinkti pesaro dydį; gydytojas akušeris – ginekologas yra puikiausias specialistas, kuris gali Jums idealiai pritaikyti pesaro dydį. Prašome pasikonsultuokite su savo gydytoju akušeriu – ginekologu. Pirmasis vertinimas, kokio dydžio pesaras reikalingas, gali būti atliekamas apčiuopimo būdu. Kai pirmą kartą įdedamas pesaras, gydytojas turi paprašyti pacientės atsistoti, atsisėsti, vaikščioti, pakosėti ir pritūpti, taip užtikrinant teisingą pesaro poziciją ir tinkamą dydį. Pacientė neturi jausti pesaro.

Atkreipti dėmesį: kai Gyn&Cube pesaras yra naudojamas šlapimo nelaikymo gydyme, rekomenduojama, kad šlapimo pūslė būtų pilna. Paprašykite, pacientės nesišlapinti prieš pesaro įdėjimą.

Kaip įdėti pesarą: rekomenduojama poza yra tokia pati kaip ir įsidedant tamponą: pavyzdžiui, stovint viena koja pakelta ant kėdės, gulint ant nugaros, kai galva ir pečiai yra padėti ant pagalvės. Norint palengvinti įdėjimą, pesarą galima sutepti lubrikantu. Pesaras turi būti suimtas nykščiu ir smiliumi, lytinės lūpos praplėčiamos kita ranka ir pesaras įdedamas į makštį. Palikite valandai išlindusį pesarą ir po to įstumkite giliai į makštį. Kilus neaiškumam prašome pasikonsultuokite su savo gydytoju akušeriu – ginekologu.

 

     
« Atgal | Į viršų
Vilniuje    
Antakalnio g. 36+370 700 55440

UAB "Biomedikos centras" 

Įm. kodas: 304943503
PVM kodas:LT100011966710
A.s.: 

LT747300010155959883
73000 Swedbank AB