Produktai

KaVo Oxygenal 6

KaVo Oxygenal 6

KaVo-OXYGENAL-6

Bakterijų ir mikroorganizmų šalinimas odontologiniuose įrenginiuose.

    

Odontologinė higiena su KaVo OXYGENAL 6

Vandenį naudojančios odontologinės sistemos gali būti užkrėstos mikroorganizmais. Užkrėtimą gali sukelti užstrigusi biomedžiaga iš tiekiamo vandens arba kraujas/sekretas iš pacientų.Praėjus ilgesniam laiko tarpui, toks kamštis gali sukelti rimtą tiekiamo vandens užteršimą. Tam, kad sumažinti užkrėtimo riziką naudojamos sistemos, kurių efektyvumas išbandomas ir patikrinamas praktiniais eksperimentais.

Žinomi įvairūs vandens higienizavimo būdai. Dažniausiai naudojamas vidutinis pakankamas dezinfekanto kiekis, kad išnaikinti vandens mikroorganizmus. Stipriausi oksidantai tai atominis deguonis ir hidroksilio radikalai, kurie turi stiprų baktericidinį poveikį dėl savo stipraus polinkio oksiduotis.

Nuo 1986 metų KaVo parėmė savo higienos pramonę vandenilio peroksidu, kurio efektą sinergizuoja sidabro jonai (Oxygenal6). Be to, kad Oxygenal 6 yra patvirtintas daugelio ekspertų (kaip WALKER etal, 2003, LYNCH 2003), kaip efektyvi dezinfekcijos priemonė, šis produktas turiir kitų pranašumų. Po įvairių testų ir eksperimentų įrodytas labai aukštas KaVo Oxygenal suderinamumas su medžiagomis,t.y. KaVo Oxygenal nekenkia jokiems techniniams elementams. Praktikoje dezinfekantas nesukelia jokio pavojaus pacientams ir personalui bei skyla į vandenį bei deguonį, kurie neteršia nei aplinkos, nei jūsų vandens sistemos.

 

Naudojimo pavyzdys: odontologinis įrenginys
OXYGENAL 6 Dental Hygiene  Nuimkite stiklinės kranelį ir padėkliuką.
Kai Oxygenal talpa ištuštėja, kas 10 sekundžių girdimas signalas
   
OXYGENAL 6 Dental Hygiene  Pripilkite Oxygenal iki viršaus (maks. 1 litras).
Pastaba: nepilkite Oxygenal į nuotėkų vamzdelį viduryje.
   
Naudojimo pavyzdys: vandens butelys
OXYGENAL 6 Dental Hygiene  

Pripilkite vandens butelį geriamu vandeniu ir įpilkite Oxygenal 6, kaip bakterijas naikinantį priedą.
Visiškai ištuštinkite butelį prieš įpilant Oxygenal 6, kad išlaikyyumėte teisingtą santykį. Dabar įpilkite 5 ml Oxygenal 6. Po to - 1,5 l geriamo vandens.

 

Užklausas apie odontologijos įrangą ir priemones galite siųsti adresu odontologija@biomedikoscentras.lt skambinti telefonu +370 700 55440.

     
« Atgal | Į viršų
Vilniuje    
Antakalnio g. 36+370 700 55440

UAB "Biomedikos centras" 

Įm. kodas: 304943503
PVM kodas:LT100011966710
A.s.: 

LT747300010155959883
73000 Swedbank AB