Produktai

Lumenis M22

Lumenis M22 - daugiafunkcinis, kompaktiškas prietaisas.

                                  

 

 Lumenis M22 išskirtinis požymis - universalus modulis su 4 keičiamais prietaisais, skirtingoms procedūroms atlikti. Tai suteikia galimybę gydyti daugiau nei 30 skirtingų odos pažeidimų. 

  • M22 - sistema greitesnė nei bet kurio kito tokio tipo lazerio.
  • M22 - didesnis galingumas ir tiksliau pasiekiamas procedūros plotas.
  • M22 - kompaktiškas ir lengvai perkeliamas į kitą vietą.
  • M22 - itin mažas svoris (apie 40kg).
  • M22 - suteikia galimybę naudotis tik jums reikiamais moduliais.

 Optimalaus impulso technologija (OPT)

 Optimalaus impulso technologija - tai itin tikslus energijos perdavimas į pasirinktą vietą nepažeidžiant aplinkui esančios odos. Puikiai tinka pakitusios pigmentacijos gydymui, iššokusių bei išsiplėtusių kraujagyslių gydymui. Naudojant OPT technologiją galima kontroliuoti kiekvieno impulso formą, o maksimali galia ir trumpesnis impulso laikas - optimalus variantas saugiam ir efektyviam gydymui. 

                                 Impulso metu šviesos energija tikslą pasiekia pavėluotai, audinys spėja atvėsti ir didesnis energijos kiekis pasiekia tikslą. Keli impulsų seka leidžia atvėsti audiniams, taip stipriai nepažeidžiant odos ir lengvai pašalinant plaukelius, kraujagyslių pažeidimus ar pigmentacijas. 

Intensyvios šviesos impulso procedūra

                                

 IPL foto atjauninimas yra populiarus, neinvazinis gydymas naudojamas pagerinti daugelio odos tipų būklę. Jis paremtas specialiu šviesos bangos ilgiu vienu metu gydyti pigmentines dėmes ir kraujagyslių pakitimus odoje ( rudi ir raudoni pigmentai ), taip pat  stimuliuoja kolageno gamybą

 M22 standartinė IPL gydymo galvutė skirta saulės pažeistos odos gydymui, puikiai tinka plaukelių šalinimui, odos jauninimui, pakitusiai pigmentacijai. Tinka išsiplėtusioms ir iššokusioms kraujagyslėms gydyti. 6 specialūs IPL filtrai (515, 560, 590, 615, 640 ir 695 nm) pritaikyti skirtingiems pažeidimams gydyti, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas ir efektyviausias gydymas. 

                                   

Nd: YAG gydymo galvutė

                                                   

YAG modulis - daugiafunkcinis lazeris. Puikiai tinka hemangiomų, telangiektazijos, išsiplėtusių kojų venų bei raukšlių gydymui. Integruota šaldymo sistema, leidžia aušinti audinius taip apsaugant epidermį ir užtikrinant saugesnį gydymą. Šis modulis leidžia gydyti visus odos tipus, įskaitant ir tamsesnę odą. 

                                        

 

     
« Atgal | Į viršų
Vilniuje    
Antakalnio g. 36+370 700 55440

UAB "Biomedikos centras" 

Įm. kodas: 304943503
PVM kodas:LT100011966710
A.s.: 

LT747300010155959883
73000 Swedbank AB