Produktai

KaVo PROPHYflex 4 sodapūtė

KaVo PROPHYflex 4 sodapūtė

 

PROPHYflex 4 orinis poliravimo prietaisas: paverskite orinį poliravimą grynu malonumu. PROPHYflex 4 yra orinis poliravimo prietaisas, kuris sujungia ergonomišką dydį ir mažiau trikdantį miltelių purškimą viename įrankyje. Dailus antgalio dizainas užtikrina tikslų ir švelnų valymą, optimalų pritaikymą tiek dantų paviršiaus, tiek dantenų higienai. Vienas malonumas dirbti!

Naujasis PROPHYflex 4 yra jūsų orinis poliravimo prietaisas – tiek dantų paviršiaus, tiek valyme po dantenomis:

  • Puiki ergonomika ir balansas mažesniam rankų nuovargiui.
  • Švelnus ir efektyvus mikrobų bei spalvos pakitimų šalinimui.
  • Koncentruota ir tiksli miltelių srovė itin efektyviam valymui ir mažesniam miltelių rūkui.

Puikus ergonomiškumas dar nebuvo toks lankstus ... o lankstumas dar niekada nebuvo toks patogus

Norite, kad kasdienės profilaktikos procedūros būtų lengvesnės, greitesnės, nuodugnesnės ir netgi malonesnės ilgesnių seansų metu? Naujasis KaVo PROPHYflex 4 atitinka visus šiuos poreikius. Jis plunksnos lengvumo, puikiai subalansuotas ir ergonomiškai suprojektuotas patogiam darbui. Kadangi kiekviena ranka, kiekvienas gydymas ir kiekvienas pacientas yra skirtingi, KaVo PROPHYflex 4 gali būti individualiai pritaikytas. Jūs nusprendžiate, ar dirbate su dantų paviršiumi, ar po dantenimus, ar šalinate lengvą, sunkų spalvos pasikeitimą, norite naudoti daugiau ar mažiau miltelių ir kiek laiko reikia laikyti antgalį.

Išskirtinis valymas ir padidintas matomumas. Mažiau miltelių rūko dėl itin tikslaus miltelių išurškimo. Siaura kaniulės forma užtikrina gerą matomumą per dantų paviršiaus valymą.

Visą laiką jauskitės gerai. Dirbkite patogiai net sunkiai pasiekiamose vietose su 360 ° pasisukančia rankena.

Būkite atsipalaidavę, dirbkite lengvai.  Labai lengvas, puikiai subalansuotas antgalis su individualiai reguliuojamais ilgiais patogiam darbui be streso.

Tiksli maža kaniulė kišenėlėms. Pasirinktinas Perio rinkinys, skirtas tikslingam ir švelniam gydymui, taip pat tiltų, implantų ir karūnėlių valymui.

Sukurta jums. Dvi skirtingų ilgių rankenos puikiai tinka jūsų rankai. Taip pat paranku, kai keli gydytojai dirba su tuo pačiu antgaliu.

Saugiai paruošta viskam. Paprastas užpildymas ir saugus įdėjimas dėl lygaus paviršiaus. Nepertraukiamam gydymui užtikrinti miltelių indeliai gali būti pripildyti iš anksto ir užkimšti guminiu dangteliu, su nurodytomis indikacijomis.

Trys yra tiesiog geriau. Trys reguliavimo lygiai: pirmas lygis be miltelių valyti dantims, kad būtų pašalinti miltelių likučiai. 2 ir 3 lygiai yra skirti individualiai reguliuojamam valymui, priklausomai nuo paciento ir indikacijos.

Jungties ieškojimas tapo kur kas paprastesnis. KaVo arba Sirona jungčių pasirinkimas.

 

 Komplektacija

Vienas malonumas prieš, per ir po procedūrų
KaVo PROPHYflex 4 prietaiso korpusas yra vientiso dizaino geriausiai galimai higienai pasiekti. PROPHYflex 4 gali būti lengvai išardytas, išvalytas ir dezinfekuotas kaip ir sterilizuotas.

Tolimesnės perspektyvos: mažesnis miltellių rūkas

 

Tvirtas kovojant prieš dėmes, švelnus dantims

Jums patiks reguliuojamas miltelių kiekis ir nepertraukiamas, koncentruotas jų išpurškimas, kuris suteikia tikslumo kiekvienai procedūrai ir sumažina miltelių rūko formavimąsi. 

Energija, tolygiai paskirstyta išilgai purkštuko paviršiaus, turi du privalumus: kuo tolygiau paskirstoma purkštuko energija, tuo efektyvesnis yra valymas ir didesnė danties struktūros apsauga.

 
KaVo PROPHYflex 4 KaVo PROPHYflex 4*
 
Konkurentų Konkurentų*
  

* PROPHYpearls poveikis lyginant su konkurento orinio poliravimo įrenginiu, naudojant kalcio karbonatą. Pavaizduota ant SonicFill™ kompozito.

Išsirinkite jums tinkamiausią: spalvota profilaktika

 

Nešvaistykite laiko: sandarūs miltelių indeliai

  
The PROPHYflex 4 ne tik prisitaiko prie jūsų rankų, bet ir prie jūsų stiliaus. Galimos trys ryškios spalvos jūsų antgaliui (flamingo, bangų ir laimo). Dangteliu uždaromi miltelių indeliai: puikiai tinka pasiruošimui procedūroms, kur milteliai turi būti parinkti pagal indikacijas. Tiesiog pritvirtinkite iš anksto paruoštą indelį ir pradėkite darbą.

 

Dantų paviršių ir dantenų higiena

Du antgaliai viename – puikiai tinka dantų paviršių ir dantenų valymui

PROPHYflex 4 yra "viskas viename" prietaisas. Nesvarbu, ar dirbate su dantų paviršiumi, ar po dantenomis, jis tinkamas visiems dantims, visiems pacientams ir beveik visoms indikacijoms.

Procedūros dantų paviršiui (Supragingival)

Patogus jūsų rankai Sutelktas į laimę Reguliuojami galios nustatymai
    
Ergonomiškam valdymui ir subalansuotoms, be streso procedūroms su reikiamo antgalio ilgio pasirinkimu. Išvenkite miltelių rūko naudodami homogenišką ir sutelktą miltekių purškimą, kuris taip pat tausoja danties struktūrą. Su trimis pritaikymo lygiais jūs galite nuspręsti valymo pobūdį patys - nuo valymo be miltelių iki didžiausios valymo galios.

Procedūros po dantenomis (Subgingival)

Užkirskite kelią mikrobams Jautrus kišenėlėms Puikus "viskas viename" įrankis su sutelkta srove
    
Su koncentruotu purkštuku jūs galite dirbti itin tiksliai ir stebėti įėjimo gylį su gradavimo linija ant zondo. Individualiai pritaikomas antgalio ilgis suteikia dar didesnį įrankio jautrumą kišenėlių valymui, ypač procedūroms po dantenomis. Perio antgaliukas yra skirtas valymui po dantenomis, bet gali taip pat būti naudojamas implantų, karūnėlių ir tiltų valymui, kaip ir dantų spalvos pakitimams ant kaklelio šalinimui.

 

Perio rinkinys

Vienintelis įrankis jūsų kišenėje: procedūros po dantenomis, naudojantis PROPHYflex 4

Perio rinkinys ir Perio milteliai dantenų gydymui

Su PROPHYflex 4 jums daugiau nereikės keisti įrankio, kai pereinama nuo dantų paviršiaus prie dantenų ar implantų valymo. Tiesiog prijunkite perio antgaliuką, pripildykite Perio milteliais, pasirinkite tinkamą procedūros lygį ir viskas paruošta.

  • Saugus, koncentruotas kišenėlių valymas dėl stabilaus ir siauro Perio antgaliuko su gylio žymėjimais.
  • Puikus prieinamumas su geru matomumu dėl plonos formos.
  • Higieniškas ir daugiafunkcis: kiekvienas antgaliukas gali būti panaudotas iki 10 ciklų.

Milteliai burnos higienai

PROPHYflex 4 naudojami milteliai burnos higienai

  

PROPHYpearls perlai (kalciokarbonatas), PROPHYflex sodos milteliai (natriobikarbonatas) ir PROPHYflex Perio glicino milteliai (organinė medžiaga) yra tobulai pritaikyti KaVo PROPHYflex 4 ir užtikrina visapusišką ir švelnų dantų valymą.

Valymo priemones rasite čia:

 

     
« Atgal | Į viršų
Vilniuje    
Antakalnio g. 36+370 700 55440

UAB "Biomedikos centras" 

Įm. kodas: 304943503
PVM kodas:LT100011966710
A.s.: 

LT747300010155959883
73000 Swedbank AB