Produktai

KaVo OP 2D panoraminis rentgenas

KaVo OP 2D panoraminis rentgenas

 

KaVo OP 2D buvo sukurtas dantų gydymui ir mažesniems rentgeno centrams, kuriems reikalinga efektyvi ir labai tiksli skaitmeninė panoraminė sistema. KaVo OP 2D yra išskirtinės ORTHOPANTOMOGRAPH™ šeimos dalis ir gali būti lengvai integruotas į jūsų darbo aplinką.

 

Skaitmeniniai rentgeno spinduliai - sumani diagnozė

KaVo OP 2D siūlo puikią vaizdo kokybę su V formos spinduliuotės technologija, keturiomis pagrindinėmis panoraminėmis programomis, įskaitant segmentinio panoraminio vaizdavimo galimybę, įvairias puikaus rankinio reguliavimo galimybes ir daug daugiau. Tuo pačiu, paprasti išankstiniai nustatymai ir operacija pasirinkti paciento dydį tiesiogiai, naudojant keturis pasirinkimo mygtukus, užtikrina dar spartesnę darbo eigą.

 

Funkcijos

  Nuo lengva iki tiesiog savaime suprantama. Veikia per intuityvią vartotojo sąsają

5,7 colių liečiamas ekranas su elegantiška ir paprasta vartotojo sąsaja palaiko paprastą ir saugų pritaikymą. Dėl grafinės koncepcijos visi nustatymai yra save paaiškinantys, kad jūsų KaVo OP 2D būtų galima intuityviai valdyti nuo pat pradžių.

  Penkių taškų paciento pozicionavimas menkesniems judesio artefaktams

Intuityvioji 5 taškų paciento padėties nustatymo sistema pacientą išlaiko stabiliai viso skenavimo metu, siekiant sumažinti judesio artefaktus. Trys lazerio pozicionavimo lempos tiksliai nustato padėtį. Aštrusis sluoksnis lengvai reguliuojamas kiekvienam pacientui.

 Homogeniško vaizdo pateikimas su V formos spinduliuotės technologija

V formos spinduliuotė labiau įvertina skirtingą žmogaus anatomijos absorbciją negu standartinė spinduliuotė, todėl užtikrinamas homogeniškas vaizdas. To pasekoje, pro viršutinio žandikaulio struktūras geriau prasiskverbiama, o aštrusis sluoksnis apatiniame žandikaulyje yra žymiai platesnis.

 Jūsų programinė įranga: jau įdiegta. Ateitis: DTX Studio ™, visiškai integruota

Jums reikalinga 2D rentgeno programinė įranga bus įdiegta per OP 2D paleidimą. Nauja, vienijanti programinės įrangos platforma DTX Studio™ sujungs esamus programinės įrangos sprendimus.

Su DTX Studio™, jums bus prieinama nauja programinės įrangos platforma, suprojektuota kaip galutinė darbo eigos sistema. DTX Studio ™ su nuolatiniais naujinimais, ateityje apims visas šiuolaikinės odontologijos ir dantų technikos sritis.

 

Techninė informacija

 Nominali įtampa 100-120 VAC arba 220-240 VAC
 Rentgeno vamzdis D-054 SB
 Vamzdžio įtampa 63-81 kV
 Vamzdžio srovė 6-12 mA prie 220-240 VAC
 Spinduliuotės fokusavimo taškas 0,5 mm IEC 60336/2005
 Bendra filtracija 2,6 mm Al
 Skenavimo laikas 5-10 sekundžių
     
« Atgal | Į viršų
Vilniuje    
Antakalnio g. 36+370 700 55440

UAB "Biomedikos centras" 

Įm. kodas: 304943503
PVM kodas:LT100011966710
A.s.: 

LT747300010155959883
73000 Swedbank AB