Produktai

Gendex GXS - 700 rentgeno daviklis

Gendex GXS – 700 skaitmeninis rentgeno daviklis

GXS – 700 viziografas sukurtas taip, kad pereiti nuo rentgeno juostelių prie skaitmeninių sensorių technologijos būtų paprasta. GXS – 700 tai jau aštuntos kartos sensorius. Visi įprasti rentgeno viziografų trūkumai Gendex viziografui yra svetimi. Nuolatinis bendravimas su odontologais ir poreikių analizė leido sukurti praktiškai idealų prietaisą jūsų praktikai.

Gendex sensorių kryptis yra nepralenkiama vaizdo kokybė, pakelianti kartelę visiems aparatams rinkoje. Nuo paprasto naudojimo ir mobilumo iki nuotraukų aštrumo ir kokybės pastovumo, Gendex padeda gydymo praktiką praturtinti inovatyviais ir prieinamais sprendimais.

 

Integravimas į darbo rutiną

Kompanija Gendex žinoma dėl siekio palengvinti odontologo darbo rutiną. Viziografas GXS – 700 sukurtas sklandžiam integravimui į darbo praktiką. Tikslas – sutaupyti laiko kiek įmanoma, kad gydytojas galėtų visą savo dėmesį skirti pacientui, o ne įrangai. Sensorius visuomet yra budėjimo režime „Always Ready“. Tai reiškia, kad jis įsijungia vos pajautęs jonizuojančią spinduliuotę ir perduoda vaizdą į kompiuterį. Jūs gaunate galutinį vaizdą per kelias sekundes, todėl nereikia nukreipti dėmesio nuo paciento.

 

Aukštos kokybės nuotraukos

Pažengusi CMOS sensorių technologija pagerina nuotraukų kokybę, tuo pačiu praplečiant diagnostines vaizdo galimybes.

Kiti sensoriai                                           Gendex GXS - 700

Pateikiamoje nuotraukoje lyginamas nuotraukos ryškumas esant trumpam ekspozijos laikui. Iš nuotraukos matyti, kad Gendex viziografas atkuria mažesnio triukšmo, ryškesnių kontūrų ir linijų vaizdus.

 

Aukštos raiškos sensoriai sukuria 20 + lp/mm vaizdą;

 

Sensorius tinkamas plačiai rentgeno spindulių ekspozicijos amplitudei. Technologija saugo nuo nuotraukų išdeginimo arba per mažos ekspozijos, kompensuodama vaizdo trūkumus. Pavyzdys apačioje.

Iš palyginimo matyti, kad priklausomai nuo ekspozicijos laiko reguliavimo jūs rizikuojate nuotraukos kokybe. GXS - 700 sensorius kompensuoja per mažą arba per didelę dozę, sugeriant papildomus spindulius ar padidinant jautrumą esant per mažai spinduliuotei. Jei nuotraukos nepavyks padaryti idealios, šio kompensavimo dėka jūs visdar turėsite pakankamai ryškią nuotrauką analizavimui.

Gendex GXS-700 viziografas turi vaizdo optimizacijos filtrą, kuris sumažina vaizdo triukšmą, paryškina kaulinę struktūrą ir linijas, išvalo nuotrauką nuo nepageidaujamų trikdžių. Apačioje matomos nuotraukos prieš ir po optimizacijos sensoriumi.

Be vaizdo optimizacijos

Su vaizdo optimizacija

Be vaizdo optimizacijosSu vaizdo optimizacija

 

Ergonomika

     

Tiesioginė USB jungtis

Nereikia jokių USB valdiklių, adapterių ar jungimo stočių;

 

Mažas elektros suvartojimas

 

 

 

Techniniai duomenys

Charakteristika1 dydžio viziografas2 dydžio viziografas
Išoriniai matmenys (mm)25 x 3731 x 42
Pikselio dydis19.5 µm19.5 µm
Sensoriaus technologijaEnhanced CMOSEnhanced CMOS
Scintiliavimo technologijaCsl ScintillatorCsl Scintillator
Pikselių skaičius2.5 megapikseliai2.5 megapikseliai
Teorinė raiška25,6 lp/mm25,6 lp/mm
Matoma raiška20+ lp/mm20+ lp/mm
Laido ilgis2,7 m2,7 m
Garantija2 metai2 metai
     
« Atgal | Į viršų
Vilniuje    
Antakalnio g. 36+370 700 55440

UAB "Biomedikos centras" 

Įm. kodas: 304943503
PVM kodas:LT100011966710
A.s.: 

LT747300010155959883
73000 Swedbank AB