Produktai

KaVo ESTETICA E50 odontologinis įrenginys

ESTETICA E50 Life odontologinė įranga

Mano gyvenimas. Mano darbas. Mano stilius

Visas jums reikalingas funkcijas rasite KaVo odontologiniame įrenginyje. Tiesioginiai žymėjimai be dvigubų nukreipimų intuityviai veda į jūsų tikslą - nėra daug laiko reikalaujančio susipažinimo ar sunkumų ieškant funkcijų gydymo metu. Kartu su aiškiai suprojektuotu ekranu ir KaVo spalvų schema, bus užtikrinta sklandi darbo eiga ir veiksmingiau išnaudojamas gydymo laikas.

Tai mano gyvenimo būdas ir aš taip noriu dirbti

Jūsų gyvenimo būdas yra išskirtinis, bet galite jį sujungti su darbo praktika - su jūsų koncepcija, pageidavimais ir lūkesčiais. Sutelkite dėmesį į jus dominančias sritis ir pajusite aukštos kokybės odontologinio įrenginio paramą, kuris optimaliai palaiko jūsų procedūras.

KaVo ESTETICA E50 Life. Paprasta naudotis. Paprasta praplėsti. Tiesiog patikimas.

Tad pradėk gyventi!

Visi privalumai lyg ant delno

  

Akivaizdžiai naujas. Pastebimai švelnus:

1. Stilingas kėdės dizainas
2. Optimizuota minkšta apmušalų forma
3. Nauja spalvų paletė
4. Visi prietaiso komponentai šiuolaikiškos baltos spalvos
5. Išlaiko pacientus iki 185 kg
6. Integruota Trendelenburg pozicija netikėtoms akimirkoms
7. Pasiekiamos didesnės aukščiausia / žemiausia pozicijos

 

Bendravimas su pacientu. Visiškai pasiruošę:

8. KaVo ERGOcam One lengvai valdoma intraoralinė kamera
9. Naujas aukštos raiškos monitorius: KaVo Screen HD, 19” ir 22”

 

CONEXIO programinė įranga. Mažiau ieškojimo. Daugiau radimo:

10. Jūs galite kontroliuoti savo paciento bendravimą per gydytojo elementą
11. Paruoštas montavimas KaVo ERGOcam One, KaVo DIAGNOcam 2170 U ir Leica mikroskopui M320
12. "Plug and Play" naujų įrenginių prijungimui
13. Automatinis atsarginis duomenų kopijavimas
14. Lengvas valdymas per gydytojo elementą (ribota) ir KaVo kojinį pedalą (skirtas KaVo ERGOcam One ir KaVo DIAGNOcam 2170 U)

 Komplektacija

  

Intuityvus darbas nuo pačių pradžių

Tiesiog pradėkit! KaVo odontologiniame įrenginyje rasite visas jums reikalingas funkcijas.

Tiesioginiai žymėjimai be dvigubų nukreipimų intuityviai veda į jūsų tikslą - nėra daug laiko reikalaujančio susipažinimo ar sunkumų ieškant funkcijų gydymo metu.

Kartu su aiškiai suprojektuotu valdymo pultu ir išbandyta KaVo spalvų schema, jūs greitai rasite kelią. Tai užtikrins sklandžią darbo eigą ir veiksmingesnį gydymą.

 

Visada tavo pašonėje

Jūs visada galite gydytojo elementą patalpinti ten, kur jums patogiausia. Viskas lengvai pasiekiama ir kontroliuojama, nepriklausomai, ar sėdite, stovite, dirbate vienas, ar su asistentu. Galimos stalinio ar alkūninio instrumentų laikiklio versijos. Rinkitės jums patogiausią variantą.

 

Gyvenimas yra kupinas pokyčių

Todėl lankstumas tampa vis svarbesnis. Jeigu bėgant laikui nuspręstumėte, kad jūsų gydymas turėtų keistis, lengva įdiegti naujus patobulinimus bet kada ateityje, pavyzdžiui, papildyti nuo penkių iki šešių dėkliukų ar Endo funkcijų.

 

Spalvų paletė

   Dažų ir apmušalų spalvas galite peržiūrėti čia.

 

Ergonomika

Pritaikyta jūsų patogumui nuo galvos iki kojų

Puikiai subalansuoti antgaliai iš karto patogiai atsigula jūsų rankoje. Pakankamai ilgos antgalių jungtys suteikia lankstumo pozicionuojant alkūninį instrumentų laikiklį patogioje padėtyje.

Ergonomika kiekvienai procedūrai:

  • tik 45 cm aukščio stalelis
  • idealiai suderinti antgalių jungčių alkūnių fiksatoriai
  • antgalių jungčių ilgis siekia 90 cm

Kiekvienas žingsnis yra užtikrintas

Mėgaukitės dar ramesniu darbu. Didelis alkūnės judėlimo laukas leidžia dar geriau išnaudoti erdvę. Instrumentų padėklas gali būti išmaniai sumontuotas dešinėje ar kairėje stalo pusėje. Jūsų padėklas gali judėti horizontaliai. Pajuskite paramą įvairiems gydymo metodams.

  

Vienas pedalas viskam

Ar jūsų rankos užimtos gydant pacientus? Tada tiesiog valdykite visas KaVo ESTETICA E50 Life funkcijas ir integruotą įrangą su kojomis. Tai taip pat taikoma jūsų naujajai sistemos programinei įrangai CONEXIO. Be to, jis sumažina kryžminio užteršimo pavojų. Galima pasirinkti bevielį pedalą, kad būtų dar patogesnis padėties pasirinkimas.

Nesvarbu, ar dirbate vienas, ar su asistentu, gydytojo elementas (stalinis arba alkūninis), padėklas ir asistento elementas gali būti optimaliai išdėlioti dėl plačios judesių amplitudės.

 

Higiena

 

Vandens valymo galia – HYDROclean

Atsisakykite suskirstymo laiko ir išlaidų, kurios gali atsirasti aptarnaujant amalgamos separatorius ir oro / vandens separatorius. Tiesiog įjunkite automatinę HYDROCLEAN programą, skirtą jūsų gydymo centro amalgamos separatoriaus valymui, siurbimo ir drenažo sistemoms valyti. Švarus ir gėlas vanduo patikimai atskiedžia kraują ir sekretus, užtikrinant, kad šie teršalai nepatektų ir neužblokuotų siurbimo sistemos ir nutekėjimo.

Siekiant užtikrinti, kad į jūsų gydymo centrą nepatektų teršalų, korpuso viršutinė ir apatinė dalys yra visiškai užsandarintos.

   
Optimali išorinių komponentų švara ... ... tobula švara tiek viduje ir išorėje

KaVo ESTETICA E50 Life labai lengva valyti. Prieš dezinfekuojant galima greitai pašalinti pagrindinius komponentus: silikono kilimėlį, įrankių laikiklį, alkūnės movą ir spjaudyklės dubenėlį. Visi paviršiai ir užterštos dalys aerozolių šalinimo vietoje yra lengvai valomos.

 

Lengvai valoma siurbimo filtro sistema sutaupo jūsų darbuotojams brangaus laiko valymo metu. Siurbimo filtras yra lengvai ir saugiai pakeičiamas.

   
 

Apsaugokite linijas nuo užteršto vandens

Vandens blokas su laisvu vandens įleidimu atitinka aukštus DVGW standartus. Be to, nuolatinis mikrobų mažinimas naudojant KaVo OXYGENAL 6 užtikrina ilgalaikį bakterijų ir mikrobų pašalinimą. Pasitelkiant intensyvią mikrobų šalinimo programą, jūs apsaugosite savo pacientus nuo mikroorganizmų, kurie gali formuotis dėl padidėjusio užterštumo lygio, esant ilgesniam užsistovėjimui, pavyzdžiui, per savaitgalius ar atostogas.

  

Rizikos mažinimas naudojant RKI skalavimo programą

Susipažinkite su dabartinių RKI reikalavimais. Jūsų KaVo ESTETICA E50 atlieka standartizuotą ir automatinį prietaisų skalavimą darbo dienos pradžioje ir po kiekvieno paciento.

  

Apsauga: anti-įtraukimo sistema

KaVo instrumentai ir varikliai turi automatinę atbulinio vožtuvo jungtį, kuri patikimai apsaugo vandens tiekimo sistemą. Tai apsaugo nuo užteršto vandens patekimo į gydymo centrą. Jūs, jūsų komanda ir jūsų pacientai gali jaustis saugesni.

 


  

Rankenos, silikoniniai kilimėliai, spjaudyklės dubenys, prietaisų padėklai ir pasukami rankiniai laikikliai gali būti lengvai išimami ir dezinfekuojami. Dėl higieniškų rankenų, siurbimo filtrai gali būti lengvai ir saugiai keičiami

 

Valdymas be prisilietimo

KaVoLUX 540 LED valdymas be prisilietimo užtikrina mažiausią kryžminio užteršimo riziką ir taip užtikrina didžiausią jūsų pacientų saugumą.

  

DEKAmat skirtas ESTETICA E50 Life

Naujasis DEKAmat, skirtas ESTETICA E50 Life, leidžia integruoti Dekaseptolio buteliuką į korpusą ir automatiškai dozuoti valymo skystį, panašiai kaip KaVo ESTETICA E70 / E80 Vision. Tai užtikrina lengvesnį ir spartesnį siurbimo sistemos valymą. Nieko nereikia papildyti, užtenka pakeisti buteliuką, kai jis ištuštėja. Tai valymo procesą padaro gerokai saugesniu ir asistentui!

 

Produkto privalumai

  • Automatinis standartizuotas valymo procesas
  • Taupanti laiką valymo procedūra
  • Jokio kontakto su chemikalais
  • Jokio chemikalų maišymo ar nutekinimo
  • Valymo klaidų išvengimas
  • Ekonomiškas dezinfekcinės priemonės dozavimas
 

KaVo DEKASEPTOL gelis

Taupykite laiką su iš karto paruoštu naudojimui KaVo DEKASEPTOL geliu. Gelis sudrėkina siurbimo vamzdelius bei siurbimo sistemą ir pasilieka užterštose zonose, vietoje to, kad tiesiog nutekėtų toliau.

     
« Atgal | Į viršų
Vilniuje    
Antakalnio g. 36+370 700 55440

UAB "Biomedikos centras" 

Įm. kodas: 304943503
PVM kodas:LT100011966710
A.s.: 

LT747300010155959883
73000 Swedbank AB