Produktai

Durr VistaScan fosforinių plokštelių skenavimo aparatas

Dürr VistaScan fosforinių plokštelių skaitytuvas

 

Nuo rentgeno juostelių pristatymo odontologiniams tikslams, Dürr Dental užėmė pirmaujančias pozicijas odontologinėje diagnostikoje. Skaitmeninis rentgeno skeneris iš Dürr Dental siūlo odontologams aukštos raiškos nuotraukas tam, kad patenkinti bet kokį diagnostinį poreikį. Daugiau negu 40 metų patirtis ir rentgeno technologijų tobulinimas atnešė praktiškų ir inovatyvių sprendimų rentgeno pritaikymui.

VistaScan Mini plokštelių skaitytuvas pagreitina intraoralinių plokštelių skenavimą. Šį kompaktišką įrenginį yra paprasta naudoti ir jis reikalauja mažai erdvės -  gali būti įdiegtas praktiškai į bet kurį kabinetą.

 

Privalumai

Rentgeno nuotraukų nuskaitymas vyksta tiesiai prie jūsų darbo vietos. Daugkartinio naudojimo VistaScan plokštelės nuskaitomos aukščiausia imanoma kokybe per kelias sekundes. Dar niekada nebuvo geresnio laiko pasirinkti plokštelių nuskaitymo technologiją.

VistaScan Mini Plus – kompaktiškas be jokių kompromisų

VistaScan Mini vaizdo plokštelės pilkos spalvos gradavimas suteikia proporcingą ir kokybišką perteikimą plokštelėje. Patikimas projektavimas ir išskirtinė Dürr Dental plokštelių skaitytuvų kokybė pasauliniu lygiu. Pagaminta Vokietijoje.

No compromises on image quality  

Jokių kompromisų nuotraukų kokybei

PCS technologijos dėka, VistaScan Mini gali patikimai atskirti ėduonies D1 pažeidimus ir endo instrumentus iki ISO 06. VistaScan yra lyderis pagal nuotraukų kokybę, lenkiantis ir įprastas viziografines sistemas. PCS lazerinio nuskaitymo technologija leidžia išvystyti net 22 Lp/mm realią raišką, kai tuo tarpu teorinė raiška siekia ypatingai aukštą 40 Lp/mm vertę. Atvaizduojama 16 bitų spalvinė skalė (65,536 spalvos).

No compromises on flexibility 

Jokių kompromisų lankstumui

Visų dydžių intraoralinės plokštelės nuo 0 iki 4 gali būti naudojamos su VistaScan Mini. 100 % plokštelės paviršiaus yra aktyvus. Naudojimas paprastas, kaip ir analoginių juostelių.

No compromises on simplicity 

Jokių kompromisų paprastumui

VistaScan naudojimas yra išskirtingai lengvas. Įdėkite plokštelę į įrenginį. Ji per 6 sekundes nuskaitoma, ištrinama ir paruošiama kitam naudojimui.

No compromises on configuration 

Jokių kompromisų konfigūracijai

VistaScan displėjus rodo paciento informaciją bei informaciją apie skenavimo procesą. Jis taipogi nurodo, kada įsijungia energiją taupantis budėjimo režimas.

No compromises on integration 

Jokių kompromisų integravimui

VistaScan Mini gali būti naudojama su DBSWIN ar kita programine įranga per papildinius ar TWAIN tvarkykles. Aparatą galima lengvai integruoti į bet kokią infrastruktūrą per USB ar tinklą.

 

Aukščiausia nuotraukų kokybė, puikus pateikimas

Dėl aukštos skiriamosios gebos 22 Lp/mm VistaScan intraoralinės plokštelės yra aukštesnės raiškos negu analoginės juostelės ir viršyja konkurentų produktų galimybes. Dürr Dental fotonų surinkimo sistema (Photon Collecting System - PCS) pirmauja pažanga rentgeno plokštelių kūrime.

Tai reiškia: 
Jūs esate puikiai pasiruošę diagnostikai su šiuo kompaktišku sprendimu. DBSWIN vaizdavimo programinė įranga pateikia puikios kokybės rezultatus ir užtikrina ergonomišką darbo procesą. VistaScan Mini gali būti valdomas su standartiniais odontologijai vaizdavimo programinės įrangos paketais.

Greitesnės ir dar patikimesnės diagnozės

Perėjimas nuo rentgeno plėvelės į "skaitmeninę" vaizdo plokštelę? Nėra nieko lengviau nei tai: ekspozicijos procedūra išlieka tokia pati kaip ir anksčiau. Tačiau diagnostinis patikimumas padidėja su optimaliu vaizdo detalumu ir patikimo programinės įrangos palaikymo. Naudodamiesi VistaScan Mini galite pasinaudoti visais Dürr Dental vaizdo plokštelių technologijos pranašumais pačioje kompaktiškiausioje formoje. Plonos ir lanksčios rentgeno plokštelės yra malonesnės pacientui ir itin patvarios dėl specialios dangos.

Mažiausias formatas - didžiausia kokybė

Pakeitus tradicines rentgeno juosteles intraoralinėmis plokštelėmis rentgeno procedūra nepakinta. Tačiau diagnostinis patikimumas kyla dėl optimalaus detalių atpažinimo ir pažangios programinės įrangos. VistaScan leis jums pajusti visus Dürr Dental diagnostinės įrangos privalumus pačia kompaktiškiausia forma. Plonos, lanksčios skenavimo plokštelės yra patogiausios pacientui ir išskirtinai ilgaamžės dėl specialaus paviršiaus padengimo.

 

Techninė informacija

 Display Taip
 Plate sizes Nuo 0 iki 4
 Effective resolution (LP/mm, dpi) 22, 1100
 Theoretical resolution (LP/mm, dpi) 40, 2000
 Weight (kg) 6.5
 Dimensions (H x W x D mm) 226 x 234 x 243
 Stand-by function Taip
 Interfaces USB/network

 

     
« Atgal | Į viršų
Vilniuje    
Antakalnio g. 36+370 700 55440

UAB "Biomedikos centras" 

Įm. kodas: 304943503
PVM kodas:LT100011966710
A.s.: 

LT747300010155959883
73000 Swedbank AB