Produktai

Dental Wings intraoralinis skeneris

Dental Wings intraoralinis skeneris

 

 

Bemiltelinis ir neįtikėtinai mažas antgalis, judesio ir balso aktyvacija bei paprasta priežiūra - neįtikėtinas skaitmeninis dantų antspaudas.

  

Prioritetas - jūsų pacientas

Sukurtas siekiant patenkinti odontologijos specialistų poreikius, ieškančių intuityvios skaitmeninio antspaudo gavimo technologijos, tuo pačiu metu dėmesį skiriant pacientui, o ne technologijai. Dental Wings intraoralinis skaitytuvas siūlo:

  • Neįtikėtinai mažą antgalį, kuris dydžiu, forma ir svoriu labai panašus į ankstesnį įrankį. Panaši forma leidžia odontologams nuspėti natūralią poziciją, kuri atitinka pacientą.

  • Vaizdinį ir garsinį atsaką per liuminescencinį žiedą ir garsinius signalus, rodančius, kada duomenys sėkmingai užfiksuoti, taip gydytojams leidžiant sutelkti dėmesį į paciento burnos ertmę, o ne į skenerio ekraną.

  • Judesio kontrolės technologiją, suteikiančią bekontaktį sistemos valdymą net dėvint higieniškas medicinines pirštines.

  • Paprastą lengvasvorio metalinio antgalio priežiūrą, kur nėra jokių judančių dalių, sudėtingo apšvietimo ar šaldymo sistemos.
  

Į pacientą sutelktas dizainas

Dental Wings intraoralinis skeneris jums leidžia greitai nuimti skaitmeninius dantų antspaudus, lengvai modeliuoti ir suteikti efektyvią dantų restauracijų. Į pacientą orientuotas dizainas leidžia jums diskutuoti su pacientu, taip pat pateikti rezultatus tą pačią dieną, taip išvengiant pakartotinių vizitų. Tiek jūs, tiek jūsų pacientas liksite patenkinti pagreitintu gydymo procesu bei patenkinti, kad nebereikės grįžti prie senamadžio ir nemalonaus antspaudų nuėmino būdo.

   
 

Valdymas balsu ir judesiu

Integruotas balso ir judesio valdymo modulis sujungia valdymo paprastumą su infekcijų kontrole, o galingas ir tikslus skenavimas padeda padidinti paciento komfortą ir siekiamus rezultatus.

   
 

Dešimt mažyčių kamerų

Multiscan Imaging™ 3D skenavimo technologija, sudaryta iš dešimties mažyčių kamerų antgalio galvutėje, sukuria vieną iš mažiausių intraoralinių skenavimo antgalių pramonėje. Taip pat, dantys ir minkštieji audiniai yra skenuojami iš skirtingų pusių vienu metu, kas su mažomis pastangomis užfiksuoja sunkiai matomas zonas.

Neįtikėtinai mažas antgalis

Šis įrankis naudoja unikalią Multiscan Imaging™ technologiją, kuri suteikiančią šiai klasei būdingą ergonomiką, paciento komfortą ir prieigą, naudojant itin mažą ir patikimą antgalį. 

 

 

Nereikia naudoti jokių miltelių, todėl dar patogiau naudotis Dental Wings intraoraliniu skeneriu dantų ir implantų restauravimo indikacijoms.

Visi Dental Wings intraoraliniai skeneriai gali būti naudojami su antgaliu be miltelių (su kištuku) per parankų antgalį ir įsigiję programinės įrangos atnaujinimo paketą.

Specialūs atnaujinimo pasiūlymai bus prieinami esamiems klientams ir tiems klientams, kurie įsigijo Dental Wings intraoraninius skenerius iki 2017 m. liepos mėnesio. Susisiekite su vietiniu Dental Wings platintoju, kad gautumėte daugiau informacijos apie tai, kaip įsigyti atnaujinimą.

 

Intuityvus skenerio valdymo ekranas

  

Vientisa darbo eiga

Lanksti ir pritaikoma linijinio darbo eiga užtikrina logišką ir paprastą "žingsnio po žingsnio" skenavimo procesą.

   
 

Planų valdiklis

Intuityvus ir supaprastinto plano redaktorius leidžia jums arba bet kuriam jūsų komandos nariui greitai sukurti išsamų receptą siuntimui kartu su nuskaitytais duomenimis laboratorijos partneriams per DWOS Connect.

   
 

Peržiūros įrankiai

Gaukite svarbiausius realius klinikinės būklės įvertinimus, pavyzdžiui, okliuzinio atstumo ir susitraukimų, kas  užtikrina, kad suprojektuotas CAD modelis sugeneruos geriausią galimą restauraciją.

   
 

Užrakink ir valyk

Išsaugokite reikiamus duomenis su užrakinimo įrankiu ir iš naujo nuskenuokite tuos paviršius, kur reikalingi pataisymai.

 

  

Sprendimai odontologiniam įrenginiui

Dental Wings intraoralinis skeneris yra logiškas priedas prie pagrindinių Dental Wings odontologinių įrenginių priedų sprendimų, įskaitant iSeriesimpression skenerį, coDiagnostiX implantų planavimo programinę įrangą, D20 3D spausdintuvą ir VITA Easyshade® V skaitmeninį dantų atspalvių matavimo prietaisą.

 

Techninė informacija

Matmenys Arkos storis 5 mm
Svoris 105 g
Optika
  • LED šviesa
  • Greitaeigės matavimo kameros
  • Video kameros
Skenavimo laikas 45 s (visos arkos su paviršiaus sluoksniu)
Išvesties formatas Atviras STL, PLY ar dalinimasis debesiu per DWOS Connect 
Skenavimo tikslumas 
  • 20 μm (vieno danties)
  • 50 μm (visos arkos su paviršiaus sluoksniu)
  • 50 μm (kvadranto be paviršiaus sluoksnio)
     
« Atgal | Į viršų
Vilniuje    
Antakalnio g. 36+370 700 55440

UAB "Biomedikos centras" 

Įm. kodas: 304943503
PVM kodas:LT100011966710
A.s.: 

LT747300010155959883
73000 Swedbank AB