Produktai

Demi Ultra kietinimo (polimerizavimo) lempa

Demi Ultra LED kietinimo (polimerizavimo) lempa

 

"Kerr Demi Ultra LED" kietinimo lempos sistema su ultrakondensatoriumi atstovauja naujausius "Kerr Demi" šakos technologijų pasiekimus kietinimo lempų kūrime. Tai pirmoji polimerizavimo lempa, kuri odontologus išlaisvina tiek nuo baterijų, tiek nuo laidų.


U-40 ultrakondensatoriaus technologija

Revoliucinė U-40 ultrakondensatoriaus technologija pilnai įkrauna per 40 sekundžių.

"Kerr Demi Ultra" yra pirmoji ir vienintelė kietinimo lempa, maitinama moderniausia ultrakondensatorių technologija. Nors ultrakondensatoriai yra dydžiu ir forma panašūs į tradicines baterijas, jie veikia visiškai kitaip: įkrovimas tėra sekundžių reikalas ir baterijos talpa nesikeičia metai iš metų.

Praktiškai, U-40 ultrakondensatorių visada skiria tik 40 sekundžių tarpas nuo 25-ių po 10 sekundžių kietinimo procedūrų. Jūsų praktikoje, "Demi Ultra" suteikia patogumą, efektyvumą ir patikimumą.

Žemos energijos sąnaudos

U-40 ultrakondensatoriaus viduje jonai plaukioja tarp dviejų anglimi dengtų elektrodų.

Graph00

Įkrovimas

Kai plokšteles paveikia elektros srovė (antgalis patalpintas krovimo stotelėje), jonai išsidėsto ant plokštelių, taip sukurdami elektrinį lauką, kuris pakrauna polimerizavimo lempą.

Graph40

Visiems poreikiams

"Easy Suite" funkcijų rinkinys suteikia paprastą ir intuityvų darbą ir techninę priežiūrą, kad būtų galima sklandžiai integruoti į Jūsų praktiką.

  • Patvari ir lengva konstrukcija: hibridinė konstrukcija sujungia metalą ir patentuotą „Valox“ plastiką itin lengvu, patvariu ir chemiškai atspariu dizainu
  • Patogus ergonomiškas dizainas: lengvo svorio, ergonomiškos formos ir 360 ° kampu pasisukantis antgaliukas suteikia platų patogaus rankų pozicionavimo diapozoną, padedantį sumažinti patiriamą riešų ir rankų nuovargį
  • Sandarus dizainas be ventiliatoriaus: itin didelis temperatūros kritimas užtikrina  an extra large heat sink provides vėsų, efektyvų veikimą be išsijungimo dėl perkaitimo, taip pašalinant vėdinimo ventiliatorių ir ventiliacijos angų poreikį
  • Dviejų mygtukų valdymas: suteikia paprastą prieigą prie visų sistemos funkcijų, įskaitant naujojo "tyliojo režimo" įjungimą. Taip pat patogu, jog nereikia programuoti maitinimo funkcijų, kad būtų galima pasiekti PLS energijos valdymą
  • Pilnai integruotas radiometras: lengvai naudojamas radiometras su LED indikatoriais, kurie nurodo kietinimo lempos sistemos energijos lygį 

 

Estetika

Be tinkamos polimerizacijos net it gera procedūra su kokybiškais kompozitais susiduria su įtrūkimų, sutrupėjimo ir spalvos kitimo rizika.

Išskirtinė "Demi Ultra" C.U.R.E. technologija (kietinimo tolygumas ir sumažinta energija) užtikrina tolygų kietinimo gylį palaikant žemą temperatūrą ir mažinant rizikas.

Uniform Depth of cure

Tolygus kietinimo gylis

 

Kaip tai pasiekiama?

C.U.R.E. technologija užtikrina vienodo gylio kietinimą per kolimizuotą pluoštą ir žemesnę temperatūrą ties galu, kas reiškia:

  • Didesnę kietinimo galią per atstumą, taip efektyvumas mažiau jautrus galiuko pozicijai,
  • Pagerintą paciento saugumą ir komfortą,
  • Sumažintą pulpos temperatūros kilimą, kuris kitu atveju gali sukelti pulpos išsiplėtimą ir prailgintą pooperacinį jautrumą, kuris dažnas restauracijų pašalinis poveikis.

Spindulių skirtumai

Daugiau energijos nukreipiama į restauruojamą zoną, taip tolygiau sukietinama.

Demi Ultra 18deg   30deg   Demi Ultra: Low temperature
"Demi Ultra" Varžovų Žema temperatūra: LED'ai palaiko žemą temperatūrą ties galiuku ir sukelia didelį karščio nuotekį, kuris atitraukia šilumą nuo galiuko
 
 

Techninė informacija

Antgalis su LED apšvietimu matmenys: 27 x 3,3. cm
 masė: 184 g
Įkrovimo stotelė matmenys: 14,7 x 8,1 x 7,6 cm
 masė: 456 g
Galingumas nuo 1 100 iki 1 330 mW/cm2
Bangos ilgis nuo 450 iki 470 nm
Kietinimo režimai 5, 10 ir 20 sekundžių
Įkrovimo laikas 40 sekundžių po visiško iškrovimo
Veikimo laikas pilnai įkrovus 25 kartai su 10 sekundžių kietinimu
LED apšvietimas 8mm su 60° kampu, neautoklavuojamas
Garantija standartiškai 3 metai + 2 metų atsitiktinės žalos padengimo galimybė 

 

     
« Atgal | Į viršų
Vilniuje    
Antakalnio g. 36+370 700 55440

UAB "Biomedikos centras" 

Įm. kodas: 304943503
PVM kodas:LT100011966710
A.s.: 

LT747300010155959883
73000 Swedbank AB